• Początki firmy RILMEX Sp. z  o.o.  sięgają 1993 roku. Już w pierwszej fazie naszej działalności zostaliśmy przedstawicielem Firmy Freudenberg Vliesstoffe KG, światowego lidera w dziedzinie produkcji włóknin polipropylenowych (SPUNBOND).
  • Kolejnym etapem  rozwoju naszej firmy było wprowadzenie na rynek polski włókniny FIBER oraz trykotu elastycznego TRICOVER – coraz szerzej stosowanego w produkcji mebli tapicerowanych i materacy.
  • Doskonałość naszych produktów oraz niezawodność naszych działań spowodowały, iż zdobyliśmy uznanie najbardziej wymagających klientów. Do naszych Klientów należą najwięksi producenci mebli tapicerowanych oraz materacy, zarówno w Polsce jak i krajach ościennych – Słowacja, Białoruś, Litwa, Łotwa, i Ukraina.
  • Oferowane przez nas produkty posiadają wszystkie wymagane certyfikaty obowiązujące na terenie Unii Europejskiej. Pracujemy z pasją i z przyjemnością podejmujemy nowe wyzwania. Nasze indywidualne podejście przy poszukiwaniu nowych koncepcji i rozwijaniu już istniejących prowadzi do pojawiania się na polskim rynku wszystkich nowości w dziedzinie samych włóknin jak i innowacji w procesie ich zastosowania.
  • Efektem naszego wieloletniego doświadczenia jest stworzenie firmy będącej źródłem jakości i solidności. Spełniającej powierzone nam przez klientów zaufanie.

Nasze produkty to doskonała jakość w przystępnej cenie.